Autopesulad
SHAMPOOWAX Prindi

KÕRGE KONTSENTRATSIOONIGA NATURAALSE VAHA SISALDUSEGA AUTOSHAMPOON

Omadused:

Kõrge kontsentratsiooniga efektiivne biolagunev sünteetiline autoshampoon. Naturaalse vaha sisaldus moodustab pestavale pinnale kaitsekihi. Turvaline kasutada kokkupuutel igasuguste pindadega (alumiinium, plastik, sünteetilised materjalid, värvitud pinnad, kumm). Carshampoo jätab pestavale pinnale meeldiva läike. Eemaldab lihtsalt lindude väljaheiteid ja putukate jäänuseid.

 

Toote kood Maht Tk.kastis
KL81904
10L 1

Loe lisa...
 
CARSHAMPOO Prindi

UNIVERSAALNE AUTOSHAMPOON

Omadused:

Kõrge kontsentratsiooniga keskmiselt vahutav efektiivne biolagunev sünteetiline autoshampoon. Turvaline kasutada kokkupuutel igasuguste pindadega (alumiinium, plastik, sünteetilised materjalid, värvitud pinnad, kumm). Carshampoo jätab pestavale pinnale meeldiva läike. Eemaldab lihtsalt lindude väljaheiteid ja putukate jäänuseid.

 

 

Toote kood Maht
KL82103 10L
KL82104
20L

Loe lisa...
 
ANTOL CITRUS Prindi

ERITI TÕHUS TUGEVA TSITRUSELÕHNAGA PUHASTUSAINE

Omadused:

Kiiresti eemaldatavasse ainesse imbuv tugeva tsitruselõhnaga biolagunev puhastusaine. Eemaldab kergesti tõrva- ja bituumenijäägid, liimid, vaigud, koeliimi, vaha, kleepsud ning kõige raskemini eemaldatava tööstusliku määrdumise. Madala süttimistemperatuuriga (<55ºC).

 

 

Toote kood Maht Tk.kastis
KL874051 1L 1
KL87405 10L 1

Loe lisa...
 
WHEEL CLEAN FAST ACID Prindi

TUGEVATOIMELINE HAPPELINE VELJEPUHASTUSVAHEND

Omadused:

Tugevatoimeline happeline puhastusvahend kiireks ja tõhusaks raskelt määrdunud metallist rattarehvide puhastamiseks. Eemaldab hõlpsalt piduritolmu, pidurdamisest põhjustatud mustuse jäägid ja liiklussaaste raskelt määrdunud velgedelt.

 


Toote kood Maht Tk.kastis
KL92201 10L 1

Loe lisa...
 
TRUCK CLEANER EXTRA Prindi

KÕRGELT KONTSENTREERITUD VAHUPESUAINE AUTODE JA VEOKITE PESUKS

Omadused:

Väga tugevatoimeline puhastusvahend veokite, konteinerite, tsisternide ja raskelt määrdunud tööstusbaasi kontaktivabaks puhastamiseks. Seob endaga kiirelt ja hõlpsalt liiklussaaste ja raske tööstusliku mustuse. Toote ainulaadne koostis tagab püsiva vahukihi, mis lahustab mustuse tõhusalt, ka vertikaalsetel pindadel. Soovitatavalt mitte kasutada ereda päikesevalguse käes.

Toote kood Maht Tk.kastis
KL85802
20L 1

Loe lisa...
 
TRUCKWASH HD Prindi

KÕRGELT KONTSENTREERITUD VAHUPESUAINE AUTODE JA VEOKITE PESUKS NING SÕIDUAUTODE EEL-LEOTUSEKS

Omadused:

Kõrgekvaliteediline tugevatoimeline  biolagunev puhastusvahend. Spetsiaalse vahupüstoli kasutamisel moodustub väga stabiilne ja efektiivne vahukate, mis püsib ka vertikaalsetel pindadel ning emulseerib kergesti ja efektiivselt kõik mustusetüübid. Turvaline kasutada kokkupuutel alumiiniumi, plastiku, sünteetiliste materjalide, värvitud pindade ja kummiga. Väga sobilik sõiduautode eel-leotuseks.

 

Toote kood Maht
KL056 5L
KL85702 20L
Loe lisa...
 
ANTOL 80 Prindi

VEEGA EMULSEERUV LÕHNATU RASVAÄRASTI TÖÖKODADELE OSADE PUHASTAMISEKS JA NENDE PESEMEMISEKS PESUPINGIS

Omadused:

Väga tugeva emulseerimisvõimega lõhnatu rasva- ja pigieemaldi eemaldamaks asfaldi, bituumeni, naftaproduktide ja soolajääke. Eriti kõrge puhastusvõimega, võimeline absorbeerima oma mahust kuni 5 korda suuremat kogust määrdeaineid, rasva ja mustust. Praktiliselt lõhnatu, ei segune pikaajaliselt veega.

 

Toote kood Maht Tk.kastis
KL95002
10L 1

Loe lisa...