TRUCKWASH HD Prindi

KÕRGELT KONTSENTREERITUD VAHUPESUAINE AUTODE JA VEOKITE PESUKS NING SÕIDUAUTODE EEL-LEOTUSEKS

Omadused:

Kõrgekvaliteediline tugevatoimeline  biolagunev puhastusvahend. Spetsiaalse vahupüstoli kasutamisel moodustub väga stabiilne ja efektiivne vahukate, mis püsib ka vertikaalsetel pindadel ning emulseerib kergesti ja efektiivselt kõik mustusetüübid. Turvaline kasutada kokkupuutel alumiiniumi, plastiku, sünteetiliste materjalide, värvitud pindade ja kummiga. Väga sobilik sõiduautode eel-leotuseks.

 

Toote kood Maht
KL056 5L
KL85702 20L

 

Rakendus:

Truckwash HD on spetsiaalselt loodud nn. liiklussudu ja mustuse eemaldamiseks transpordivahenditelt (veoautod, kaubikud, bussid, trollid, ttrammid) autopesulates. Eriti efektiivne kombinatsioonis survepesuri ja vahupüstoliga. Sobilik ka sõidukite pesuks (bussid, taksod), mida pestakse tihti ja regulaarselt. Väga sobilik “roll-over” tüüpi autopesulates  (kombineeritud autopesu kõrgsurve-käsitsipesust ja harjadest). Eemaldab kergesti ka putukatejäänused ning lindude väljaheited.

Kasutamine:

Lahustamine  pesu korral: “roll-over” autopesu 2%-3% (1:50-1:33), kõrgsurve “kontaktivaba” pesu 3%-5% (1:33-1:20), sõltuvalt määrdumise ulatusest ja iseloomust. Segada valmis sobivas vahekorras lahus ning kanda pestavale pinnale käsna, pritsi või vahupüstoliga. Lasta mõni minut toimida, loputada puhta veega.
Lahustamine sõiduautode eelleotuse puhul: 3-10% (1:33-1:10), keskmiselt 5% (1:20). Sobivas vahekorras lahus kanda pestavale pinnale käsna või pritsiga. Lasta mõni minut toimida, loputada puhta veega. Sooja vee kasutamine parandab tulemust.  Hoida läbikülmumise eest!

Keskkond ja turvalisus:

Biolagunev (28 päeva Close Bottle Test C02>60%; OECD 301B).