INTEREIN Prindi

TUGEVATOIMELINE VÄGA HEADE RASVAÄRASTUSOMADUSTEGA TÖÖSTUSLIK PUHASTUSVAHEND

Omadused:

Kontsentreeritud kõrgekvaliteediline biolagunev puhastusaine ja rasvaärasti, meeldiva lõhnaga. Interein on eriti sobiv pehmete pindade puhastamiseks, kuid sobib ka kasutamiseks jäikadel tasapindadel. See unikaalse koostisega toode eemaldab hõlpsasti erinevat tüüpi mustust ja rasvaineid, trükivärvi jääke, tahma ning vetikaid. Väga laialdaselt kasutatav tänu eriti headele rasvaärastusomadustele. Turvaline kasutada alumiiniumi, plastiku, sünteetiliste materjalide, värvitud pindade ja kummipindade puhastamiseks. Lahustab kergelt kõiki rasva- ja määrdeaineid, ei jäta rasvast kihti puhastatavatele pindadele.

Toote kood Maht Tk.kastis
KL92303 10L 1

 

 

Rakendus:

Eemaldab raske tööstusliku määrdumise, kuid sobilik kasutada ka interjööri, tekstiili, sanitaarruumide, tsisternide, paakide, koridoride ja treppide puhastamiseks. Kiiresti toimiv rasvaärasti töökodadele, laevandusele, tehastele ja naftakeemia tööstusele.

Kasutamine:

Lahustamine: määrdumisest ja puhastatavast pinnast olenevalt 2-3% (1:50-1:33). Maksimaalselt 10% (1:10), minimaalselt 1% (1:100). Valmis lahusti kanda pestavale pinnale harja, käsna või survepesuriga ning jätta mõneks minutiks toimima. Loputada puhta veega. Sooja vee kasutamine tõstab tulemuse kvaliteeti. Hoida läbikülmumise eest!