Tööstus ja teenindus
Power Cleaner Prindi

ÜLDINE MEELDIVA VÄRSKE LÕHNAGA PUHASTUS- JA RASVAEEMALDUSVAHEND

Omadused:

Eemaldab mitmesugust mustust hõlpsalt. Võib kasutada kõikidel pindadel. Lahjendatuna säilitab oma tõhususe. Jätab puhastatud pinnale kauni läike.

 

 


Toote kood Maht
KL92110 10L

Loe lisa...
 
Brake Cleaner Prindi

ERITI TÕHUSA TOIMEGA RASVAÄRASTI PIDURITELE JA ELEKTROONIKAKOMPONENTIDELE

Omadused:

Kiiresti aurustuv väga madala süttimistemperatuuriga (< 21ºC)  rasvaärasti. Spetsiaalselt loodud turvaliseks ja efektiivseks pidurite ja elektroonikakomponentide puhastamiseks.

 

 

 

Toote kood Maht
KL35003 25L

Loe lisa...
 
Antol 80 Prindi

VEEGA EMULSEERUV LÕHNATU RASVAÄRASTI TÖÖKODADELE OSADE PUHASTAMISEKS JA NENDE PESEMEMISEKS PESUPINGIS

Omadused:

Väga tugeva emulseerimisvõimega lõhnatu rasv- ja määrdeaineid lahustav rasvaärasti. Antol 80 süttimistemperatuur on > 75ºC, seega on ta spetsiaalselt loodud ja sobilik kasutamiseks üldkasutatavates pesupinkides eemaldamaks määrde- ja rasvaineid, tõrva-, asfaldi- ja bituumenijääke.

 

 

Toote kood Maht Tk.kastis
KL95002
10L 1

Loe lisa...
 
Antol Citrus Prindi

ERITI TÕHUS TUGEVA TSITRUSELÕHNAGA PUHASTUSAINE

Omadused:

Kiiresti eemaldatavasse ainesse imbuv tugeva tsitruselõhnaga biolagunev puhastusaine. Eemaldab kergesti tõrva- ja bituumenijäägid, liimid, vaigud, koeliimi, vaha, kleepsud ning kõige raskemini eemaldatava tööstusliku määrdumise. Madala süttimistemperatuuriga (<55ºC).

 

 

Toote kood Maht Tk.kastis
KL87405
10L 1

Loe lisa...
 
Degreaser special pro Prindi

VEE BAASIL KESKKONNASÕBRALIK PUHASTUSVAHEND KORROSIOONIVASTASTE LISANDITEGA

Omadused:

Eriti tõhus, kuid keskkonnasõbralik biolagunev puhastusvahend ja rasvaärasti määrdeainete või õliga määrdunud veokite, transpordivahendite, tööpinkide, tööriistade, osade ja jäikade pindade puhastamiseks. Lahustid on pindaktiivsetes ainetes tehnoloogiliselt asendatud VOC*- vabade ühenditega. Degreaser Special Pro on segu pindaktiivsetest ainetest, VOC-vabadest lahustitest, separeerijatest ja pehmendajatest, mis reageerivad ja kaotavad rasvainetekihi  igasugustelt pindadelt. Toimib paremini võrreldes traditsiooniliste rasvaärastajatega.
*VOC (volatile organic compound)-lenduvad orgaanilised ühendid.

Toote kood Maht Tk.kastis
KL81704
20L 1

Loe lisa...
 
Interein Prindi

TUGEVATOIMELINE VÄGA HEADE RASVAÄRASTUSOMADUSTEGA TÖÖSTUSLIK PUHASTUSVAHEND

Omadused:

Kontsentreeritud kõrgekvaliteediline biolagunev puhastusaine ja rasvaärasti, meeldiva lõhnaga. Interein on eriti sobiv pehmete pindade puhastamiseks, kuid sobib ka kasutamiseks jäikadel tasapindadel. See unikaalse koostisega toode eemaldab hõlpsasti erinevat tüüpi mustust ja rasvaineid, trükivärvi jääke, tahma ning vetikaid. Väga laialdaselt kasutatav tänu eriti headele rasvaärastusomadustele. Turvaline kasutada alumiiniumi, plastiku, sünteetiliste materjalide, värvitud pindade ja kummipindade puhastamiseks. Lahustab kergelt kõiki rasva- ja määrdeaineid, ei jäta rasvast kihti puhastatavatele pindadele.

Toote kood Maht Tk.kastis
KL92303 10L 1

Loe lisa...
 
Super Cleaner Prindi

KASUTAMISEKS VALMIS MITMEOTSTARBELINE PUHASTUSAINE JA RASVAÄRASTI

Omadused:

Mitmeotstarbeline kontsentreeritud kõrgekvaliteediline meeldiva lõhnaga biolagunev puhastusaine. Kasutamiseks valmis lahus on pakendatud 750 milliliitrisesse pihustiga pudelitesse. Super Cleaner on spetsiaalselt loodud jäikade tasapindade puhastamiseks. See unikaalse koostisega toode eemaldab hõlpsasti erinevat tüüpi mustust ja rasvaineid, trükivärvi jääke, tahma ning vetikaid. Tekitab pestavatele pindadele läike, turvaline kasutada alumiiniumi, plastiku, sünteetiliste materjalide, värvitud pindade ja kummipindade puhastamiseks.

Sobib ideaalselt kaatrite, kummipaatide, mootor- ja jalgrataste puhastamiseks, muuhulgas lindude väljaheidetest ning soolvee saastest.

Toote kood Maht

Tk.kastis

KL90809 750ml 6

 

 

Loe lisa...
 
HS Cleaner Prindi

MITMEOTSTARBELINE TÖÖSTUSLIK PUHASTUSVAHEND JA RASVAÄRASTI

Omadused:

Mitmeotstarbeline kontsentreeritud kõrgekvaliteediline biolagunev puhastusaine. HS Cleaner on spetsiaalselt loodud jäikade tasapindade puhastamiseks. See unikaalse koostisega toode eemaldab hõlpsasti erinevat tüüpi mustust ja rasvaineid, trükivärvi jääke, tahma ning vetikaid. Tekitab pestavatele pindadele läike, turvaline kasutada alumiiniumi, plastiku, sünteetiliste materjalide, värvitud pindade ja kummipindade puhastamiseks.

 

Toote kood Maht
KL91104 10L

Loe lisa...