Super Cleaner Prindi

KASUTAMISEKS VALMIS MITMEOTSTARBELINE PUHASTUSAINE JA RASVAÄRASTI

Omadused:

Mitmeotstarbeline kontsentreeritud kõrgekvaliteediline meeldiva lõhnaga biolagunev puhastusaine. Kasutamiseks valmis lahus on pakendatud 750 milliliitrisesse pihustiga pudelitesse. Super Cleaner on spetsiaalselt loodud jäikade tasapindade puhastamiseks. See unikaalse koostisega toode eemaldab hõlpsasti erinevat tüüpi mustust ja rasvaineid, trükivärvi jääke, tahma ning vetikaid. Tekitab pestavatele pindadele läike, turvaline kasutada alumiiniumi, plastiku, sünteetiliste materjalide, värvitud pindade ja kummipindade puhastamiseks.

Sobib ideaalselt kaatrite, kummipaatide, mootor- ja jalgrataste puhastamiseks, muuhulgas lindude väljaheidetest ning soolvee saastest.

Toote kood Maht

Tk.kastis

KL90809 750ml 6

 

 

Rakendus:

Interjööride, sanitaarruumide, transportvahendite, aiatööriistade ja tööruumide turvaliseks ning efektiivseks pesuks. Kasutatakse rasvaärastina laevanduses, trükitööstuses, töökodades ja tehastes.

Kasutamine:

Kasutamiseks valmis lahus. Pihustada puhastatavale pinnale, jätta mõneks minutiks toimima. Pühkida paberrätikuga kuivaks või loputada puhta veega. Hoida läbikülmumise eest!

Keskkond ja turvalisus:

Biolagunev (28 päeva Close Bottle Test C02>60%; OECD 301B).