Degreaser special pro Prindi

VEE BAASIL KESKKONNASÕBRALIK PUHASTUSVAHEND KORROSIOONIVASTASTE LISANDITEGA

Omadused:

Eriti tõhus, kuid keskkonnasõbralik biolagunev puhastusvahend ja rasvaärasti määrdeainete või õliga määrdunud veokite, transpordivahendite, tööpinkide, tööriistade, osade ja jäikade pindade puhastamiseks. Lahustid on pindaktiivsetes ainetes tehnoloogiliselt asendatud VOC*- vabade ühenditega. Degreaser Special Pro on segu pindaktiivsetest ainetest, VOC-vabadest lahustitest, separeerijatest ja pehmendajatest, mis reageerivad ja kaotavad rasvainetekihi  igasugustelt pindadelt. Toimib paremini võrreldes traditsiooniliste rasvaärastajatega.
*VOC (volatile organic compound)-lenduvad orgaanilised ühendid.

Toote kood Maht Tk.kastis
KL81704
20L 1

 

Rakendus:

Eriti määrdunud piirkondade puhastamiseks kasutada jäikade harjastega pesuharja. Degreaser Special Pro on inertne metallide (teras, alumiinium ja alumiiniumsulamid, tsink ja galvaniseeritud teras), plastikute (PVC, ABS, polüteüleen, polüester, polüretaan, ja pleksiklaas), kummiühendite ja elastomeeride suhtes. Imbub kiiresti rasvainesse ja aitab selle eemaldada minimaalsete jõupingutustega.

Kasutamine:

Lahustamine: kontsentreeritult või kuni 1:30. Kasutamiseks pesuvannides ilma või koos ultraheliga, pritsides, osadepesu masinates, koos puhastusharjadega jne. Vajalik toimeaeg ca 5 minutit. Pestavate pindade kuivamist võib kiirendada suruõhuga. Kasutades toodet rasvaeemaldajana tootmisoperatsioonide vaheajal võimaldab Degreaser Special Pro kasutamine jätta metalldetailid, eriti terase, kuivades ruumides mõneks päevaks ooterezhiimile, ilma et tekiks vajadust kasutada spetsiaalselt korrosioonivastaseid inhibiitoreid.   Hoida läbikülmumise eest!

Keskkond ja turvalisus:

VOC vaba ja biolagunev (28 päeva Close Bottle Test C02>60%; OECD 301B).