Toiduainetetööstus ja toidukäitlemine (haccp)
CITRO CLEANER Prindi

ÜLDINE ÕRN MAJAPIDAMISES KASUTATAV PUHASTUSVAHEND

Omadused:

Eemaldab hõlpsalt mineraalse sette ja rasva. Sobiv igapäevaseks kasutamiseks. Nahale õrn. Võib kasutada kõikidel pindadel. Ei jäta puhastamisel triipe.

 

 

 

Toote kood Maht Tk.kastis
KL91304
10L 1


Kasutamine:

Olenevalt määrdumise astmest ja pinnatüübist, lahjendage 2%-10% ulatuses (1:50 kuni 1:10). Soovitatav kasutada käsitsipesuks või käsitsi puhastamiseks. Andke vahendile mõjumiseks aega, seejärel puhastage või piserdage puhta veega. Kuuma vee kasutamine parandab puhastusvahendi toimet.

 
SANITIZER 945 Prindi

SERTIFITSEERITUD DESINFEKTSIOONIVAHEND PINDADE, SEADMETE JA TARBERIISTADE PUHASTAMISEKS JA DESINFITSEERIMISEKS

Omadused:

Hollandi loanumber 12775N. Toimeaine dodetsüüldimetüülammoonium. Lubatud kasutada vaid bakterite ja pärmide hävitamiseks pindadel, mis puutuvad kokku toidu ja joogiga, ning majutuseesmärgiga alade jaoks. Sobib seadmete, kastide, kala-, toidutööstuse ja toitlustuse alade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks.


Toote kood Maht Tk.kastis
KL35101 10L 1

Loe lisa...
 
AMEWASH Prindi

A1 SERTIFITSEERITUD ERITI TÕHUS VAHUTAV PUHASTUSAINE

Omadused:

Kontsentreeritud kõrgekvaliteediline biolagunev puhastusaine. A1 sertifitseeritud (sertifikaat #1795093). See unikaalse koostisega toode eemaldab hõlpsasti erinevat tüüpi mustust ja rasvaineid. Jätab pestavale pinnale meeldiva läike, sobilik kasutada nii pehmete kui jäikade pindade pesuks. Võimalik kasutada koos desinfitseerimisainetega (Americol Sanitizer 945). Ei sisalda lõhna- ja värvusaineid. Turvaline kasutada plastiku, sünteetiliste materjalide, värvitud pindade ja kummipindade puhastamiseks.

Toote kood Maht Tk.kastis
KL84802 10L 1

Loe lisa...