AMEWASH Prindi

A1 SERTIFITSEERITUD ERITI TÕHUS VAHUTAV PUHASTUSAINE

Omadused:

Kontsentreeritud kõrgekvaliteediline biolagunev puhastusaine. A1 sertifitseeritud (sertifikaat #1795093). See unikaalse koostisega toode eemaldab hõlpsasti erinevat tüüpi mustust ja rasvaineid. Jätab pestavale pinnale meeldiva läike, sobilik kasutada nii pehmete kui jäikade pindade pesuks. Võimalik kasutada koos desinfitseerimisainetega (Americol Sanitizer 945). Ei sisalda lõhna- ja värvusaineid. Turvaline kasutada plastiku, sünteetiliste materjalide, värvitud pindade ja kummipindade puhastamiseks.

Toote kood Maht Tk.kastis
KL84802 10L 1

 

Rakendus:

Amewash on spetsiaalselt loodud kiiresti toimiv vahupesuaine tööstusliku määrdumise ja mustuse eemaldamiseks. Väga sobiv HACCP protseduuride järgmiseks. Sobilik kasutamiseks toiduainetetööstuses, raviasutustes, laevanduses, põllumajanduses, naftakeemia tööstuses, trükitööstuses, töökodades ja tehastes.

Kasutamine:

Lahustamine: määrdumisest ja puhastatavast pinnast olenevalt 2-3% (1:50-1:33). Maksimaalselt 10% (1:10), minimaalselt 0,7% (1:150). Valmis lahusti kanda pestavale pinnale harja, käsna või survepesuriga ning jätta mõneks minutiks toimima. Loputada puhta veega. Sooja vee kasutamine tõstab tulemuse kvaliteeti. Desinfitseerimise jaoks kasutada pärast pesu Americol Sanitizing 945, järgides toote kasutamise eeskirju!  Hoida läbikülmumise eest!

Keskkond ja turvalisus:

Biolagunev (28 päeva Close Bottle Test C02>60%; OECD 301B).
Töötades kasutada kaitsekindaid ja kaitseprille.